Przejdź do strony: Promocje

Zaufali nam

Sprawdź kto oferuje nasze karty

Euro Bank S.A.

Euro Bank S.A. (eurobank) to detaliczny bank „na co dzień” dla klientów indywidualnych, który został założony w 2003 r. Bank posiada szeroką ofertę dla klientów detalicznych oraz szereg nowoczesnych usług, m.in. aplikację mobilną z unikalnymi rozwiązaniami, nowoczesny system bankowości internetowej w technologii RWD, płatności zbliżeniowe telefonem w technologii NFC, przelewy ekspresowe BlueCash czy innowacyjną kartę kredytową Visa umożliwiającą rozłożenie transakcji na raty już w terminalu.

Bank zatrudnia ponad 2 900 pracowników i posiada ponad 480 placówek na terenie całej Polski. Jego większościowym właścicielem jest francuska Grupa Societe Generale - jedna z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe. Szczegóły na stronie: www.eurobank.pl

Kartę Home Profit mogą otrzymać Klienci, którzy skorzystają z oferty kredytu hipotecznego w jednej z placówek eurobanku.

 

Adres

ul. św. Mikołaja 72,
50-126 Wrocław

Kontakt

info@eurobank.pl
www.eurobank.pl

MORIZON

Morizon S.A. jest właścicielem i twórcą wyszukiwarki www.morizon.pl ,w której biura z całej Polski mogą prezentować oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą wyszukać interesującą ich nieruchomość i za pośrednictwem www.morizon.pl skontaktować się z ogłoszeniodawcą będącym właścicielem oferty. Klientami Spółki są wybrane podmioty oraz osoby fizyczne prezentujące swoje oferty nieruchomości w serwisie.

Morizon.pl tworzy platformę komunikacji dla uczestników obrotu nieruchomościami z całej Polski. Umożliwia skuteczną prezentację, wyszukanie, sprzedaż, zakup oraz wynajem lokalu mieszkalnego i innych nieruchomości. Morizon.pl to także źródło informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości. Na stronach serwisu kupujący, sprzedający, wynajmujący oraz najemcy mogą znaleźć szereg wskazówek i odpowiedzi na pytania, a także gotowe wzory przydatnych dokumentów.

Wysyłając zapytanie odnośnie nieruchomości przez formularz kontaktowy na www.morizon.pl otrzymujesz e-kartę czyli dostęp do wszystkich zniżek w sklepach internetowych naszego programu. Mając e-kartę masz możliwość zakupu karty Home Profit upoważniającej do zakupów zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych z 70% rabatem!

 
Adres

Rakowiecka 36 ,
02-53 Warszawa

Kontakt

kontakt@melog.com
www.morizon.pl

Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego - Budimex S.A., obecnego na rynku budowlanym od ponad 45 lat..Jesteśmy obecni w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie.
Koncentrujeme się na realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych, wybudowaliśmy już ponad 7 000 mieszkań.


Kartę Home Profit otrzymują wybrane osoby kupujące mieszkanie od dewelopera.

Salony sprzedaży

  • Warszawa Praga Południe
  • Poznań
  • Kraków

 

 

Adres

ul. Stawki 40,
01-040 Warszawa

Kontakt

info@budimex.com.pl
www.budimex-nieruchomosci.pl

Citi Handlowy

CITI Handlowy - część grupy Citigroup, jeden z największych banków na świecie.

Po fuzji z Bankiem Handlowym S.A. w marcu 2001 roku obsługuje ponad 18 tys. klientów korporacyjnych i ponad 700 tys. klientów indywidualnych poprzez sieć 160 oddziałów na terenie całego kraju.

Prezent w postaci karty Home Profit dostaniesz w swoim oddziale Citi Handlowego, kiedy skorzystasz z oferty kredytu hipotecznego.

Adres

Senatorska 16,
00-923 Warszawa

Kontakt

listybh@citi.com
http://www.citibank.pl

Dom Kredytowy NOTUS

Dom Kredytowy NOTUS – doradcy finansowi, jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały na terenie całego kraju. Zespół doradców liczy ponad 500 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.

 

Kartę Home Profit otrzymuje każdy klient, który bierze udział w dedykowanych akcjach promocyjnych organizowanych przez DK NOTUS oraz zawrze za pośrednictwem DK NOTUS umowę o kredyt hipoteczny.

Adres

ul. Marszałkowska 76,
00-517 Warszawa

Kontakt

biuro.warszawa@dknotus.pl
www.dknotus.pl

Expander Advisors Sp. z o.o.

Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia.

Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, wiele funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego.

W ciągu ponad 13 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Expander decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Expander posiada ponad 80 oddziałów w całej Polsce, a skorzystanie z jego usług jest całkowicie bezpłatne.

Kartę Home Profit otrzymuje każdy Klient korzystający z usług Expander w zakresie kredytów hipotecznych i spełniający warunki Promocji „Tanie zakupy w 700 sklepach”.

Adres

ul. Prosta 69,
02-53 Warszawa

Kontakt

homeprofit@expander.pl
www.expander.pl

Grupa ANG S.A.

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych to profesjonalna organizacja doradztwa finansowego, która oferuje pełną gamę produktów kredytowych dla osób fizycznych która i posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 500 spółdzielców i doradców, a partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze instytucje finansowe w kraju. ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych dokłada wszelkich starań, aby być firmą odpowiedzialną społecznie, rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Spółdzielcy ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych oferują karty Home Profit swoim klientom.

Adres

Konstancińska 2,
02-942 Warszawa

Kontakt

kontakt@grupaang.pl

Home Broker

Home Broker jest największym w Polsce pośrednikiem na rynku nieruchomości i największym brokerem nowych mieszkań, współpracując z ponad 500 deweloperami. Jest częścią notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych grupy Open Finance. Za pośrednictwem firmy można kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość oraz skorzystać z oferty kredytu hipotecznego.

 

Każdy klient Home Broker od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców – finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości. Na usługę składa się m.in. analiza potrzeb i przygotowanie oferty, analiza sytuacji finansowej, pomoc przy formalnościach oraz obsługa prawna transakcji.

 

Dodatkowo doradcy Home Broker dysponują rozwiązaniami finansowym przygotowanymi specjalnie dla uczestników rynku nieruchomości. W ofercie jest między innymi oferta kredytów mieszkaniowych w programie „Mieszkanie dla Młodych”, kredyt dla dewelopera i szereg produktów oszczędnościowych z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i inwestycyjne. Firma posiada 60 oddziałów w całym kraju, w których pracuje ponad 1000 doradców ds. nieruchomości i doradców finansowych.

 

Każdy z klientów, który dokona za pośrednictwem firmy Home Broker sprzedaży lub zakupu nieruchomości, bądź skorzysta z kredytu hipotecznego, lub programu regularnego oszczędzania otrzyma w prezencie kartę rabatową Home Profit.

Regulamin tutaj

Adres

ul. Przyokopowa 33 (piętro 5, budynek C),
01-208 Warszawa

Kontakt

kontakt@homebroker.pl
www.homebroker.pl

Open Finance

OPEN FINANCE - firma doradztwa finansowego oferująca swoim klientom indywidualnym produkty kilkudziesięciu banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Zatrudnia ponad 750 doradców, oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju.

Od 2011 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Open Finance wręcza kartę Home Profit klientom, którzy za pośrednictwem firmy złożą wniosek o zawarcie umowy o kredyt hipoteczny lub zawrą za jej pośrednictwem umowę kredytu hipotecznego.

Adres

Przyokopowa 33,
01-208 Warszawa

Kontakt

marta.ciecwierz@open.pl
www.open.pl/

Przejdź do strony: O nas