Zaufali nam

Partnerzy - sprawdź, jakie firmy oferują karty lub e-karty swoim Klientom

 • Euro Bank S.A.

  ul. św. Mikołaja 72
  50-126 Wrocław

 • MORIZON

  Rakowiecka 36
  02-53 Warszawa

 • Budimex Nieruchomości

  ul. Stawki 40
  01-040 Warszawa

Euro Bank S.A.

Euro Bank S.A. (eurobank) to detaliczny bank „na co dzień” dla klientów indywidualnych, który został założony w 2003 r. Bank posiada szeroką ofertę dla klientów detalicznych oraz szereg nowoczesnych usług, m.in. aplikację mobilną z unikalnymi rozwiązaniami, nowoczesny system bankowości internetowej w technologii RWD, płatności zbliżeniowe telefonem w technologii NFC, przelewy ekspresowe BlueCash czy innowacyjną kartę kredytową Visa umożliwiającą rozłożenie transakcji na raty już w terminalu.

Bank zatrudnia ponad 2 900 pracowników i posiada ponad 480 placówek na terenie całej Polski. Jego większościowym właścicielem jest francuska Grupa Societe Generale - jedna z największych europejskich grup świadczących usługi finansowe. Szczegóły na stronie: www.eurobank.pl

Kartę Home Profit mogą otrzymać Klienci, którzy skorzystają z oferty kredytu hipotecznego w jednej z placówek eurobanku.

 

Adres

ul. św. Mikołaja 72,
50-126 Wrocław

Kontakt

info@eurobank.pl
www.eurobank.pl

MORIZON

Morizon S.A. jest właścicielem i twórcą wyszukiwarki www.morizon.pl ,w której biura z całej Polski mogą prezentować oferty sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Użytkownicy serwisu mogą wyszukać interesującą ich nieruchomość i za pośrednictwem www.morizon.pl skontaktować się z ogłoszeniodawcą będącym właścicielem oferty. Klientami Spółki są wybrane podmioty oraz osoby fizyczne prezentujące swoje oferty nieruchomości w serwisie.

Morizon.pl tworzy platformę komunikacji dla uczestników obrotu nieruchomościami z całej Polski. Umożliwia skuteczną prezentację, wyszukanie, sprzedaż, zakup oraz wynajem lokalu mieszkalnego i innych nieruchomości. Morizon.pl to także źródło informacji o szeroko pojętym rynku nieruchomości. Na stronach serwisu kupujący, sprzedający, wynajmujący oraz najemcy mogą znaleźć szereg wskazówek i odpowiedzi na pytania, a także gotowe wzory przydatnych dokumentów.

Wysyłając zapytanie odnośnie nieruchomości przez formularz kontaktowy na www.morizon.pl otrzymujesz e-kartę czyli dostęp do wszystkich zniżek w sklepach internetowych naszego programu. Mając e-kartę masz możliwość zakupu karty Home Profit upoważniającej do zakupów zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych z 70% rabatem!

 
Adres

Rakowiecka 36 ,
02-53 Warszawa

Kontakt

kontakt@melog.com
www.morizon.pl

Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości wchodzi w skład największego polskiego holdingu budowlanego - Budimex S.A., obecnego na rynku budowlanym od ponad 45 lat..Jesteśmy obecni w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu oraz Krakowie.
Koncentrujeme się na realizacji dużych inwestycji mieszkaniowych, wybudowaliśmy już ponad 7 000 mieszkań.


Kartę Home Profit otrzymują wybrane osoby kupujące mieszkanie od dewelopera.

Salony sprzedaży

 • Warszawa Praga Południe
 • Poznań
 • Kraków

 

 

Adres

ul. Stawki 40,
01-040 Warszawa

Kontakt

info@budimex.com.pl
www.budimex-nieruchomosci.pl

 • Citi Handlowy

  Senatorska 16
  00-923 Warszawa

 • Dom Kredytowy NOTUS

  ul. Marszałkowska 76
  00-517 Warszawa

 • Expander Advisors Sp. z o.o.

  ul. Prosta 69
  02-53 Warszawa

Citi Handlowy

CITI Handlowy - część grupy Citigroup, jeden z największych banków na świecie.

Po fuzji z Bankiem Handlowym S.A. w marcu 2001 roku obsługuje ponad 18 tys. klientów korporacyjnych i ponad 700 tys. klientów indywidualnych poprzez sieć 160 oddziałów na terenie całego kraju.

Prezent w postaci karty Home Profit dostaniesz w swoim oddziale Citi Handlowego, kiedy skorzystasz z oferty kredytu hipotecznego.

Adres

Senatorska 16,
00-923 Warszawa

Kontakt

listybh@citi.com
http://www.citibank.pl

Dom Kredytowy NOTUS

Dom Kredytowy NOTUS – doradcy finansowi, jest jedną z największych i najwyżej ocenianych firm doradztwa finansowego w Polsce. Oferuje produkty finansowe ponad 25 najlepszych banków. Posiada liczne oddziały na terenie całego kraju. Zespół doradców liczy ponad 500 osób. Siłą firmy jest m.in. bardzo wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm doradców, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych, ubezpieczeniowych, oszczędnościowych i inwestycyjnych.

 

Kartę Home Profit otrzymuje każdy klient, który bierze udział w dedykowanych akcjach promocyjnych organizowanych przez DK NOTUS oraz zawrze za pośrednictwem DK NOTUS umowę o kredyt hipoteczny.

Adres

ul. Marszałkowska 76,
00-517 Warszawa

Kontakt

biuro.warszawa@dknotus.pl
www.dknotus.pl

Expander Advisors Sp. z o.o.

Expander jest największą niezależną firmą doradztwa finansowego w Polsce. Firma działa na rynku od 2000 roku. Misją Expander jest dostarczanie Klientom rozwiązań finansowych, które pomagają zaspokoić ich potrzeby na każdym etapie życia.

Expander stawia na niezależność. W swojej ofercie ma ponad 95% wszystkich ofert kredytów hipotecznych dostępnych na rynku, wiele funduszy i produktów inwestycyjnych jak również ubezpieczenia. Nie jest także powiązany z żadną grupa bankową w Polsce, przez co może świadczyć rzeczywiście niezależne usługi doradztwa finansowego.

W ciągu ponad 13 lat działalności Doradcy Finansowi Expander zdobyli doświadczenie unikalne w skali całego rynku. O sukcesie Expander decydują przede wszystkim wysoko wykwalifikowani pracownicy, służący Klientom pomocą w podejmowaniu decyzji finansowych. Expander posiada ponad 80 oddziałów w całej Polsce, a skorzystanie z jego usług jest całkowicie bezpłatne.

Kartę Home Profit otrzymuje każdy Klient korzystający z usług Expander w zakresie kredytów hipotecznych i spełniający warunki Promocji „Tanie zakupy w 700 sklepach”.

Adres

ul. Prosta 69,
02-53 Warszawa

Kontakt

homeprofit@expander.pl
www.expander.pl

 • Grupa ANG S.A.

  Konstancińska 2
  02-942 Warszawa

 • Home Broker

  ul. Przyokopowa 33 (piętro 5, budynek C)
  01-208 Warszawa

 • Open Finance

  Przyokopowa 33
  01-208 Warszawa

Grupa ANG S.A.

ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych to profesjonalna organizacja doradztwa finansowego, która oferuje pełną gamę produktów kredytowych dla osób fizycznych która i posiada oddziały na terenie całej Polski. Z organizacją współpracuje ponad 500 spółdzielców i doradców, a partnerami biznesowymi są wszystkie najważniejsze instytucje finansowe w kraju. ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych dokłada wszelkich starań, aby być firmą odpowiedzialną społecznie, rozwijającą się zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.

 

Spółdzielcy ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych oferują karty Home Profit swoim klientom.

Adres

Konstancińska 2,
02-942 Warszawa

Kontakt

kontakt@grupaang.pl

Home Broker

Home Broker jest największym w Polsce pośrednikiem na rynku nieruchomości i największym brokerem nowych mieszkań, współpracując z ponad 500 deweloperami. Jest częścią notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych grupy Open Finance. Za pośrednictwem firmy można kupić, sprzedać, wynająć nieruchomość oraz skorzystać z oferty kredytu hipotecznego.

 

Każdy klient Home Broker od samego początku obsługiwany jest przez dwóch doradców – finansowego oraz specjalistę ds. rynku nieruchomości. Na usługę składa się m.in. analiza potrzeb i przygotowanie oferty, analiza sytuacji finansowej, pomoc przy formalnościach oraz obsługa prawna transakcji.

 

Dodatkowo doradcy Home Broker dysponują rozwiązaniami finansowym przygotowanymi specjalnie dla uczestników rynku nieruchomości. W ofercie jest między innymi oferta kredytów mieszkaniowych w programie „Mieszkanie dla Młodych”, kredyt dla dewelopera i szereg produktów oszczędnościowych z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe i inwestycyjne. Firma posiada 60 oddziałów w całym kraju, w których pracuje ponad 1000 doradców ds. nieruchomości i doradców finansowych.

 

Każdy z klientów, który dokona za pośrednictwem firmy Home Broker sprzedaży lub zakupu nieruchomości, bądź skorzysta z kredytu hipotecznego, lub programu regularnego oszczędzania otrzyma w prezencie kartę rabatową Home Profit.

Regulamin tutaj

Adres

ul. Przyokopowa 33 (piętro 5, budynek C),
01-208 Warszawa

Kontakt

kontakt@homebroker.pl
www.homebroker.pl

Open Finance

OPEN FINANCE - firma doradztwa finansowego oferująca swoim klientom indywidualnym produkty kilkudziesięciu banków, funduszy inwestycyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych. Zatrudnia ponad 750 doradców, oraz dysponuje siecią ponad 95 oddziałów na terenie całego kraju.

Od 2011 roku notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Open Finance wręcza kartę Home Profit klientom, którzy za pośrednictwem firmy złożą wniosek o zawarcie umowy o kredyt hipoteczny lub zawrą za jej pośrednictwem umowę kredytu hipotecznego.

Adres

Przyokopowa 33,
01-208 Warszawa

Kontakt

marta.ciecwierz@open.pl
www.open.pl/

 • ZPR Media S.A.

  Dęblińska 6
  04-180 Warszawa

 • extradom

  ul. Oławska 27-­29, I p. 
  50-123 Wrocław

 • INPRO S.A.

  ul. Opata Jacka Rybińskiego 8
  80-320 Gdańsk-Oliwa

ZPR Media S.A.

Murator to Polska marka,która od ponad 30 lat prowadzi budujących,
remontujących, a także urządzających domy i mieszkania przez wszystkie etapy
inwestycji: od wyboru projektu, przez budowę domu, jego wykończenie 
i wyposażenie. Od 18 lat tworzy własną Kolekcję Projektów a od 13 lat pomaga 
w uzyskaniu kredyt na mieszkanie lub budowę domu.
e-Kartę Home Profit otrzymasz w prezencie:

- kupując projekt gotowy z Kolekcji Muratora
- biorąc kredyt hipoteczny za pośrednictwem Murator FINANSE

www.projekty.murator.pl
www.muratorfinanse.pl

Marka Murator należy do Grupy ZPR MEDIA S.A jednej z najdynamiczniej
rozwijających się grup medialnych w Polsce. Obecnie jest jednym z
największych wydawców prasowych, nadawców radiowych i telewizyjnych oraz
właścicieli serwisów internetowych. Prowadzi także działalność eventową w
zakresie organizowania imprez, koncertów i targów.

www.grupazpr.pl
Adres

Dęblińska 6,
04-180 Warszawa

Kontakt

projekty@murator.com.pl
www.projekty.muratordom.pl

extradom

Extradom to biuro mające w ofercie ponad 19 000 projektów domów, 15 lat doświadczania i przeszło ​ 100 000  zadowolonych klientów​, którymi na co dzień opiekuje się sztab specjalistów dbający o to, by każdy znalazł swój wymarzony dom i bez trudu przeszedł przez wszystkie etapy budowy.    

Firma na życzenie klienta przeprowadza analizę Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego/Warunków zabudowy i wskazuje projekty domów, które odpowiadają  wymogom.    

Extradom jako pierwsza firma w Polsce stworzyła ogólnopolską mapę powstających  projektów  domów. Dzięki temu każdy może sprawdzić jakie projekty domów realizowane są  w jego okolicy. Innowacyjność firmy przejawia się także w niedawno udostępnionym klientom narzędziu ­  Kreator 3D. Daje on możliwość wirtualnego umieszczenia projektu domu na działce klienta   i zmiany jego wykończenia.    

Extradom w​ierzy, że wybór idealnego projektu domu może przebiegać bez stresu, swobodnie i komfortowo. Słucha swoich Klientów i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, dzięki temu od lat  może pochwalić się ​ mianem lidera​  w swojej branży.    

Możliwość nabycia karty Home Profit w promocyjnej cenie posiada każdy klient Extradom!  

Adres

ul. Oławska 27-­29, I p. ,
50-123 Wrocław

Kontakt

kontakt@extradom.pl
www.extradom.pl

INPRO S.A.

Inpro zostało założone w 1987 roku. Jest jedną z najbardziej uznanych i liczących się firm deweloperskich działających na polskim Wybrzeżu. W swojej ofercie posiada mieszkania z segmentu popularnego, apartamenty o podwyższonym standardzie oraz domy jednorodzinne. Zajmuje się także realizacją inwestycji komercyjnych, takich jak hotele i biurowce oraz świadczy usługi budowlane. Inpro zrealizowało dotychczas blisko 40 inwestycji i oddało do użytku ok. 4 tysiące lokali.

Od 2011 roku akcje Inpro SA notowane są na GPW w Warszawie.

Klienci Inpro SA, którzy w dniach od 12 maja do 30 czerwca 2014 r. kupią mieszkanie lub dom oraz zapłacą 1 ratę otrzymają kartę Home Profit.

Adres

ul. Opata Jacka Rybińskiego 8,
80-320 Gdańsk-Oliwa

Kontakt

developing@inpro.com.pl
www.inpro.com.pl

 • Okazje deweloperskie

  ul. Wiosenna 27
  80-178 Gdańsk

 • PBG Erigo Sp. Z o.o.

  ul.Górecka 1
  60-201 Poznań

 • Agrobex

  ul. Wojskowa 6/D10
  60-792 Poznań

Okazje deweloperskie

okazjedeweloperskie.pl - innowacyjny portal nowych nieruchomości w Polsce.

Tylko aktualne oferty i to zupełnie za darmo. Dzięki Nam klient poszukujący nieruchomości w intuicyjny sposób określa swoje preferencję i otrzymuje ofertę spełniającą jego kryteria bezpośrednio od dewelopera. Mało? Dodatkowo najlepsza baza inwestycji w Polsce, najświeższe informacje z rynku, architektura, ogrody, styl życia i kontakt z prawnikiem.

 Karta Home Profit dostępna w promocyjnej cenie 99zł dla zarejestrowanych użytkowników.

 

www.okazjedeweloperskie.pl

biuro@okazjedeweloperskie.pl

tel 058-350-62-42

Adres

ul. Wiosenna 27,
80-178 Gdańsk

Kontakt

biuro@okazjedeweloperskie.pl
www.okazjedeweloperskie.pl

PBG Erigo Sp. Z o.o.

PBG Erigo - spółka deweloperska z grupy PBG działająca od 2007 roku. Deweloper koncentruje swoje projekty na rynku poznańskim i gdańskim, oraz w Świnoujściu.

W portfolio firmy znajdują się nowe mieszkania, ekskluzywne apartamentowce, hotele oraz nowoczesne obiekty użytkowe.

Kartę Home Profit otrzymuje każdy klient, który zakupi nieruchomość z oferty PBG Erigo.

Adres

ul.Górecka 1,
60-201 Poznań

Kontakt

polska@pbg-erigo.pl
www.pbg-erigo.pl

Agrobex

AGROBEX - firma deweloperska od 25 lat działająca na rynku wielkopolskim. Pierwszy deweloper w Polsce, który zdecydował się obdarować swoich klientów kartami Home Profit.

Kartę otrzymuje każdy klient, który zakupi nieruchomość z oferty Agrobexu.

 

 

Adres

ul. Wojskowa 6/D10,
60-792 Poznań

Kontakt

mieszkania@agrobex.com.pl
www.agrobex.pl

 • Ciepłownik Ekoinwestycje sp.z o.o.sp.k.

  ul. Grunwaldzka 475
  62-064 Plewiska

 • MARGO Deweloper

  ul. Redłowska 52/9
  81-450 Gdynia

 • SDP Nieruchomości

  ul. Wierzbowa 15
  50-056 Wrocław

Ciepłownik Ekoinwestycje sp.z o.o.sp.k.

Adres

ul. Grunwaldzka 475,
62-064 Plewiska

Kontakt

sekretariat@cieplownik.pl
www.cieplownik.pl

MARGO Deweloper

MARGO Deweloper działa na rynku województwa pomorskiego od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie w budowie domów wielorodzinnych lokali usługowych oraz kompleksów rekreacyjno-wypoczynkowych, poparte rzetelną pracą i pasją sprawiło, iż jesteśmy powszechnie znanym, godnym zaufania i cenionym deweloperem.

Poprzedzone profesjonalną analizą, starannie dobrane lokalizacje inwestycji, utwierdzają Klientów w przekonaniu, iż kupując w Margo dokonali trafnego wyboru.

Usytuowanie w pobliżu centrów handlowo-usługowych, obiektów użyteczności publicznej, głównych ciągów komunikacyjnych - to wyróżniające atuty naszych realizacji.

Najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy zatrudniając wysoko wykwalifikowanych pracowników budowlanych o różnych specjalnościach. Posiadamy własną pracownię Projektową i Przygotowywania Inwestycji oraz Biuro Sprzedaży i Obsługi Klientów.

Kartę Home Profit otrzymują klienci, który zakupili nieruchomość z oferty MARGO Deweloper.

 

 

Adres

ul. Redłowska 52/9,
81-450 Gdynia

Kontakt

bok@margopb.pl
www.margopb.pl

SDP Nieruchomości

Adres

ul. Wierzbowa 15 ,
50-056 Wrocław

Kontakt

biuro@sdp-nieruchomosci.pl
http://www.sdp-nieruchomosci.pl

 • EKONBUD-FADOM

  ul. Boh. Westerplatte 11
  65-034 Zielona Góra

 • Siódme Niebo

  ul. Klonowa 25 (II piętro)
  80-297 Banino

 • Vinci Finance

  Ul. Nowowiejskiego 9 lok. 206
  Olsztyn

EKONBUD-FADOM

EKONBUD FADOM - znany zielonogórski deweloper, który od 1990 roku buduje na terenie Zielonej Góry i Poznania.

Ekonbud-Fadom zapewnił bezpłatnie swoim aktualnym i przyszłym klientom, którzy zakupią nieruchomość z oferty dewelopera, kartę do klubu zniżkowego EBF GoldenClub , który obsługuje Home Profit.

Salnony Sprzedaży

 • Zielona Góra
 • Poznań
Adres

ul. Boh. Westerplatte 11,
65-034 Zielona Góra

Kontakt

sprzedaz@ekonbud.pl
http://www.ekonbud.pl/

Siódme Niebo

Firma Siódme Niebo funkcjonuje na trójmiejskim rynku deweloperskim od 2007 roku. Działalność biznesową opieramy na przekonaniu, że komfort i bezpieczeństwo to najważniejsze czynniki, jakie powinny towarzyszyć decyzji o zakupie mieszkania. Siedem lat doświadczenia w spełnianiu marzeń o własnym domu przekłada się na satysfakcję i zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci.

Firma specjalizuje się w trzech rodzajach inwestycji: budowie mieszkań oraz domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Zrealizowane osiedla: Miodowe i Miodowe Wzgórze przyniosły spółce status solidnego partnera, ugruntowany tytułami Dewelopera Roku 2011 oraz Dewelopera Roku 2012 i nagrodą Inwestycja Roku 2011 za Osiedle Rodzinne w Baninie k/Gdańska. Spółka została uhonorowana nominacją do nagrody JAKOŚĆ ROKU 2013.

Aktualnie realizowana inwestycja to Osiedle Familijne – zlokalizowane przy ulicach Pszennej i Złotej w pobliżu ukończonych osiedli: Miodowego, Miodowego Wzgórza oraz Osiedla Rodzinnego.

Osiedle Familijne charakteryzuje się niską, kameralną zabudową szeregową oraz szeroką ofertą bezczynszowych nieruchomości o powierzchni już od 39m². Na osiedlu znajdą się wykończone kostką brukową drogi wewnętrzne oraz kanalizacja miejska.

 

Nasi Klienci mogą skorzystać z wyjątkowo przystępnych cen (mieszkania od 2500 zł/m² brutto, domy od 299 tys. zł) oraz szerokiego pakietu usług dodatkowych. Zapewniamy doradztwo w zakresie aranżacji wnętrz oraz bezpłatne konsultacje kredytowe.

 

Kartę Home Profit otrzymują klienci, który zakupią nieruchomość z oferty dewelopera Siódme Niebo. 

Adres

ul. Klonowa 25 (II piętro),
80-297 Banino

Kontakt

info@siodme-niebo.pl
www.siodme-niebo.pl

Vinci Finance

Vinci Finance to profesjonalne Doradztwo Finansowe dla osób fizycznych i firm, w 100% skupione na działaniu w imieniu i na rzecz klienta.

Współpraca z klientem w zakresie kredytów hipotecznych, gotówkowych, czy inwestycji jest zazwyczaj wstępem do długoterminowej współpracy na wielu płaszczyznach szeroko pojętej optymalizacji finansów osobistych.

Posiadane licencje Doradcy Finansowego I i II stopnia (EFG i EFC) sygnowane przez Europejską Federację Doradców Finansowych z siedzibą w Bod Hamburg, potwierdzają zdobytą wiedzę, umiejętności i kwalifikacje.

Kartę Home Profit otrzymują wybrani klienci. 

Adres

Ul. Nowowiejskiego 9 lok. 206,
Olsztyn

Kontakt

zwojcik@vincifinance.pl
www.vincifinance.pl

 • BZM Nieruchomości

  os. Piatowskie 62
  61-155 Poznań

 • Colloseum Estate

  ul. Ruska 61/6A
  50-079 Wrocław

 • Domy w stylu

  ul. Podleśna 14
  15-227 Białystok

BZM Nieruchomości

BZM Nieruchomości oferuje usługi z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz wyceny nieruchomości. 

Każdy klient, który dokona zakupu lub zamiany nieruchomości za pośrednictwem firmy BZM Nieruchomości otrzyma w prezencie kartę rabatową Home Profit.

 

Adres

os. Piatowskie 62,
61-155 Poznań

Kontakt

biuro@bzm.pl

Colloseum Estate

U podstaw założenia Colloseum Estate leżała potrzeba wprowadzenia nowych standardów w branży nieruchomości.
Korzystając z nowoczesnych technologii, sprawdzonych metod pracy oraz doświadczenia w rozumieniu potrzeb związanych ze stylem życia naszych klientów, stworzyliśmy Agencję Nieruchomości, która uosabia przyszłość w myśleniu o rynku nieruchomości jak i tradycję oraz wiarygodność.

Kartę Home Profit  otrzymują Klienci, którzy dokonają transakcji kupna lub sprzedaży z udziałem
biura.

Adres

ul. Ruska 61/6A,
50-079 Wrocław

Kontakt

colloseum.estate@gmail.com

Domy w stylu

 

Biuro Projektów MTM STYL posiada ponad 20-letnią tradycję w projektowaniu i sprzedaży projektów gotowych. Zaufanie, jakim obdarzyli nas budujący uplasowało MTM STYL w czołówce firm projektowych. Nasze projekty to efekt pracy profesjonalistów, którzy w oparciu wiedzę, doświadczenie i znajomość potrzeb rynku tworzą funkcjonalne i przemyślane w każdym szczególe projekty. Doskonale wiemy jak różnorodne i wysokie są oczekiwania inwestorów, dlatego proponujemy gotowe projekty domów, odznaczające się niebanalną stylistyką, wysoką jakością dokumentacji projektowej oraz dbałością o funkcjonalny układ pomieszczeń. Lansujemy energooszczędne rozwiązania i technologie zachowując przy tym troskę o koszty inwestycji.
Inspiracje do tworzenia projektów czerpiemy z marzeń o domu harmonijnym, funkcjonalnym, wyrażającym potrzeby i charakter jego mieszkańców. Nasze projekty zyskały uznanie wśród tysięcy osób poszukujących własnego, wymarzonego domu.

 

WYRÓŻNIENIA MTM STYL

 

2001; pozytywna opinia Głównego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego

2009; tytuł "Innowacja Roku" przyznany przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Centrum Innowacji FIRE dla kolekcji domów energooszczędnych

2012; tytuł „Projekt Roku 2013” przyznawany przez wydawnictwo Publikator dla projektów: Heban i Szyper 6 dr-S, wyróżnienia dla projektów: Meteor 2 oraz Orbita.

2013; III miejsce w plebiscycie „Laur Konsumenta 2013” w kategorii Pracownie gotowych projektów domów

2013; I miejsce w międzynarodowym konkursie „Dom 2013” dla Rezydencji Piotrkowskiej zaprojektowanej przez zespół MTM STYL w kategorii: Budynki mieszkalno-usługowe.
 

Osoby, które dokonają zakupu projektu z kolekcji MTM STYL mają możliwość nabycia Karty Home Profit w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Adres

ul. Podleśna 14,
15-227 Białystok

Kontakt

mtm@mtmstyl.pl
www.domywstylu.pl

 • Emerald Development Sp. z o.o.

  Ul. Legionów 61
  91-070 Łódź

 • Emmerson Realty

  ul. Nabycińska 19
  53-677 Wrocław

 • Freedom

  ul. M.c. Skłodowskiej 18/20 l.16
  10-110 Olsztyn

Emerald Development Sp. z o.o.

Spółka Emerald Development powstała w 2006 r. Bazując na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu naszego irlandzkiego partnera biznesowego, z sukcesem zrealizowaliśmy w Łodzi dwie inwestycje mieszkaniowe. Łódź jest miastem w którym pragniemy się rozwijać i na którym koncentrujemy działalność jako deweloperzy. Wierzymy w potencjał gospodarczy miasta i chcemy wyjść temu naprzeciw.

Naszą pierwszą inwestycją były, powstałe w 2012 r., „Apartamenty Legionów", za które zostaliśmy uhonorowani nagrodą "Diament Architektury dla Dewelopera Roku".

Mając na uwadze przyszłych mieszkańców oraz ich potrzeby, precyzyjnie wybieramy położenie inwestycji. Swą ofertę kierujemy do osób poszukujących miejsca łączącego najważniejsze i najlepsze cechy życia w samym centrum miasta - łatwy i szybki dostęp do miejsc kultury i rozrywki, możliwość aktywnego spędzania czasu w najciekawszych zakątkach Łodzi, przy jednoczesnym zachowaniu kameralnej atmosfery okolicy, ciszy oraz spokoju w miejscu zamieszkania. Dokładamy wszelkich starań, by pod marką naszej firmy powstawały wyłącznie komfortowe, nowe mieszkania.

Pasja tworzenia, doświadczenie, współpraca z profesjonalnymi wykonawcami – wszystko to gwarantuje Państwu najwyższą jakość naszych usług. Łódź to nowoczesne miasto, które chcemy rozwijać
i budować według najlepszych standardów.

Adres

Ul. Legionów 61,
91-070 Łódź

Kontakt

sprzedaz@emerald.net.pl
www.emerald.net.pl

Emmerson Realty

wysłany mail do edyty, ona przekaże odpowiedniej osobie ( 28.11)

Adres

ul. Nabycińska 19,
53-677 Wrocław

Kontakt

wroclaw@emmerson.pl
www.emmerson.pl

Freedom

Freedom nieruchomości jest marką, która pragnie uwalniać właścicieli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek. W związku z tym nasze działania skoncentrowane są na tworzeniu efektywnych rozwiązań marketingowych i komunikacyjnych. Fundamentem naszej pracy jest filozofia szybkiej sprzedaży. Do ofert nieruchomości podchodzimy jak do marek. Każda musi mieć swój niepowtarzalny wizerunek, dzięki któremu
wyróżnia się na rynku i w maksymalnym stopniu angażuje uwagę kupujących.

Chcemy zarażać świat pozytywnymi praktykami! Kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Jako sieć  osiadamy 19 placówek i jesteśmy obecni w takich miastach jak Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Szczecin, Poznań, Katowice, Lublin czy Białystok.

Adres

ul. M.c. Skłodowskiej 18/20 l.16,
10-110 Olsztyn

Kontakt

biuro@freedom-nieruchomosci.pl
http://www.freedom-nieruchomosci.pl/

 • HOME EMPIRE

  Głogowska 125/3
  60-266 Poznań

 • Jesionowa 40

  ul. Jesionowa 68/1
  50-504 Wrocław

 • Leszczyńscy-nieruchomości

  ul. Gajowa 25
  65-267 Zielona Góra

HOME EMPIRE

Home Empire to nowoczesne i licencjonowane biuro nieruchomości posiadające obowiązkowe ubezpieczenie OC - oferujące kompleksowe usługi pośrednictwa takie, jak: sprzedaż, kupno i wynajem, jak również bezpłatną pomoc w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego. Home Empire to świeże spojrzenie na potrzeby klientów, wyższy standard usług i konkurencyjne stawki wynagrodzenia.

WYŻSZY STANDARD W STANDARDZIE

Efektywna strategia i innowacyjne narzędzia marketingowe pozwalają Home Empire oferować swoim Klientom niespotykaną dotąd jakość usług oraz dodatkowe pakiety korzyści. Wśród najważniejszych atutów można wymienić m.in.: profesjonalne sesje zdjęciowe, rzuty nieruchomości, Home Staging, indywidualne materiały reklamowe oferowanych nieruchomości oraz zaawansowane systemy analityczne wspierające działania marketingowe na każdym etapie. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kartę HOME PROFIT otrzymują wszyscy klienci, którzy dokonają transakcji kupna lub sprzedaży z udziałem naszego biura.
Adres

Głogowska 125/3,
60-266 Poznań

Kontakt

info@homeempire.pl
www.homeempire.pl

Jesionowa 40

Jesionowa 40 to urokliwy i cichy zakątek w sercu Wrocławia. Kameralne osiedle składające się
z 4 budynków wielorodzinnych.

Inwestycja powstała z myślą o ludziach szukających lokum z dala od miejskiego zgiełku w bliskości do centrum. Jest to miejsce, gdzie nie musisz godzić się na tymczasowe kompromisy. Jasne i przestrzenne klatki schodowe wykończone granitem i szkłem, cichobieżne windy od poziomu garaży podziemnych. Eleganckie tarasy na parterze, przestronne balkony, piękny widok na  masyw Ślęzy z ostatnich kondygnacji.

Na codzienną wygodę życia mieszkańców wpływ ma doskonała komunikacja ze wszystkimi dzielnicami Wrocławia. Z Jesionowej wszędzie jest blisko – na Rynek, dworce PKP i PKS, do wrocławskich uczelni.

Osiedle znajduje się w drugiej linii zabudowy, co jest bardzo ważne dla zachowania odpowiedniego poziomu ciszy i prywatności. Jednocześnie do przystanków autobusowych i tramwajowych dzieli nas 5 minut spacerem. W ciągu kilku minut dotrzemy zarówno do Centrum, jak i do innych bardziej oddalonych dzielnic Wrocławia. 

W najbliższym otoczeniu Jesionowej 40 znajduje się pełen wachlarz sklepów, usług i placówek edukacyjnych poczynając od żłobków, kończąc na szkołach wyższych. W wolnej chwili możemy przespacerować się do pobliskich parków, placów zabaw, ścianki wspinaczkowej lub do Aquaparku.

Lokalizacja: Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Jesionowa

Metraże: 39,36 – 61,94 m2

Liczba pokoi: od 1 do 3

Liczba kondygnacji: od 4 do 7

Inne: garaż, winda, tarasy, balkony, plac zabaw, monitoring, bogate nasadzenia

 

Kartę Home Profit otrzymuje każdy Klient, który zakupi nieruchomość od dewelopera Jesionowa 40 sp. z o.o. SKA.

Telefony:
71 390 75 95
786 866 954
786 866 953

Adres

ul. Jesionowa 68/1,
50-504 Wrocław

Kontakt

sprzedaz@jesionowa40.pl
www.jesionowa40.pl

Leszczyńscy-nieruchomości

Leszczyńscy- nieruchomości posiadają szeroką ofertę usług z zakresu usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz z  zakresu usług zarządzania nieruchomościami.

Zapewniają komfortową obsługę klienta.

Lista oferowanych usług w zakresie pośrednictwa nieruchomościami:

1. usługi kupna, sprzedaży mieszkań, domów oraz lokali użytkowych,

2. usługi najmu i wynajmu jak w/w,

3. usługi kupna i sprzedaży działek,

4. pomoc prawna

5. wycena nieruchomości

6. obsługa kredytowa poprzez współpracę w Bankiem BZ WBK

7. zarządzanie najmem

8. usługi geodezji

9.doradztwo w negocjacjcach z Deweloperami po stronie Najemcy

10. komercjalizacja obiektów wielkopowierzchniowych.

 

Lista oferowanych usług w zakresie zarządzania nieruchomościami:

1. kompleksowa obsługa techniczna - między innymi nadzór nad przeprowadzeniem przeglądów oraz organizacja napraw i remontów,

2. obsługa księgowa,

3. obsługa administracyjna,

4. obsługa prawna,

5. opracowywanie rocznych i wieloletnich planów zarządzania nieruchomością.

 

Kartę Home Profit otrzymują wybrani klienci biura.

Adres

ul. Gajowa 25,
65-267 Zielona Góra

Kontakt

biuro@leszczynscy-nieruchomosci.com
www.leszczynscy-nieruchomosci.com

 • Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

  Powązkowska 44C
  01-797 Warszawa

 • Nieruchomości Furman

  al. Piastów 5
  64-920 Piła

 • Nieruchomości Krawczyk

  Kościuszki 6
  98-200 Sieradz

Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.

Agencja Nieruchomości MAXON już ponad 26 lat świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
Do Państwa dyspozycji pozostaje 130-to osobowy zespół. Nasze biuro nieruchomości służy Państwu pomocą w sprzedaży, zakupie i wynajmie nieruchomości. Pośrednictwo nieruchomości: rynek wtórny i pierwotny. Teren naszego działania to Warszawa i okolice Warszawy.

Adres

Powązkowska 44C ,
01-797 Warszawa

Kontakt

maxon@maxon.pl
maxon.pl

Nieruchomości Furman

Furman Nieruchomości to największa sieć profesjonalnych biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w Wielkopolsce z oddziałami w Pile, Poznaniu, Wągrowcu, Wałczu, Złotowie, Chodzieży i Czarnkowie.

Firma obecna na rynku nieruchomości od 25 lat.

Jest członkiem: MLS, FAGORA.PL, PFRN, CEPI, Izby Gospodarczej Północnej Wielkopolski, która przyznała Nieruchomościom Furman za rok 2015/2016 wyróżnienie w kategorii Marka Północnej Wielkopolski.

 

Nieruchomości Furman oferują:

- pośrednictwo w sprzedaży oraz zakupie nieruchomości,

- wyceny,

- finansowanie.

Adres

al. Piastów 5,
64-920 Piła

Kontakt

biuro@furman24.pl
www.grupafurman.pl

Nieruchomości Krawczyk

Nieruchomości Krawczyk to prężnie i dynamicznie działającą firma na rynku nieruchomości, głównie na terenie Sieradza i Zduńskiej Woli. Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami - pośrednictwie przy zakupie i sprzedaży mieszkań, domów, działek, siedlisk, gospodarstw rolnych, obiektów i lokali użytkowych.

Kartę Home Profit otrzymują wybrani klienci.

Adres

Kościuszki 6 ,
98-200 Sieradz

Kontakt

sieradz@sieradz-nieruchomosci.pl
www.sieradz-nieruchomosci.pl

 • Nieruchomości Wielkopolski

  ul. Garbary 53
  61-869 Poznań

 • Osiedle Hiszpańskie

  ul. Szeroka 127
  80-835 Gdańsk

 • Patrycja Bedyk Studio Projektowe

  ul.Aluzyjna 25d / 608
  03-149 Warszawa

Nieruchomości Wielkopolski

Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o. Sp. k. to jedna z najsilniejszych i największych na wielkopolskim rynku nieruchomości marka związana z zarządzaniem i administracją nieruchomościami. Działamy od 1996 roku.

Kartę Home Profit otrzyma każdy klient, który dokona transakcji z udziałem biura.
Adres

ul. Garbary 53,
61-869 Poznań

Kontakt

biuro@NWnieruchomosci.pl
www.nwnieruchomosci.pl

Osiedle Hiszpańskie

4 INVEST Sp. z o.o. to Deweloper działający na „Rynku Trójmiejskim”.

Obecnie oferuje w sprzedaży I etap Osiedla Hiszpańskiego. Odbiór pierwszego budynku zaplanowany jest na przełom roku 2014/2015. Oferta Osiedla Hiszpańskiego proponuje:

 • Hale garażowe
 • Miejsca parkingowe naziemne
 • Winda cichobieżna

połączona ze wszystkimi kondygnacjami także z halą garażową

 • Komórki lokatorskie oraz boksy rowerowe w części podziemnej budynku

Dla tych z Państwa, którzy lubią spędzać wolny czas aktywnie  wraz ze znajomymi czy dziećmi przygotowaliśmy:

 • Wielofunkcyjne boisko ( niestandardowe)
 • Mini park – zieloną „oazę”
 • Dziedziniec z placem zabaw w samym sercu Etapu Madryt
 • Urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu

Każdy Klient, który zakupi mieszkanie na Osiedlu Hiszpańskim otrzyma Kartę Home Profit.
Proponujemy system rabatowy dla przyszłych Mieszkańców Osiedla Hiszpańskiego. Korzystać możesz już od dziś. 

Adres

ul. Szeroka 127,
80-835 Gdańsk

Kontakt

biurosprzedazy@osiedlehiszpanskie.pl
www.osiedlehiszpanskie.pl

Patrycja Bedyk Studio Projektowe

Patrycja Bedyk Studio Projektowe to pracownia ARANŻACJI i PROJEKTOWANIA WNĘTRZ prywatnych i komercyjnych, zajmująca  się również projektami i sprzedażą mebli autorskich. Wykonujemy projekty mieszkań, domów i apartamentów.

Kartę Home Profit otrzymuje klient korzystający z usług Studia Projektowego.


 
Adres

ul.Aluzyjna 25d / 608,
03-149 Warszawa

Kontakt

kontakt@patrycjabedyk.com.pl
http://patrycjabedyk.com.pl/

 • Ptak Nieruchomości

  ul. Ślusarska 10/1
  61-778 Poznań

 • Siemaszko

  Al. Powstańców Wielkopolskich 81
  70-110 Szczecin

 • Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

  ul. I Armii Wojska Polskiego 13 lok 206
  81-383 Gdynia

Ptak Nieruchomości

Agencja Ptak oferuje kompleksowe usługi na rynku nieruchomości 

 -   pośrednictwo w kupnie, sprzedaży każdego typu nieruchomości,
  -  pośrednictwo w najmie i wynajmie każdego typu nieruchomości,                                                                                      
-  regulacja stanów prawnych nieruchomości,
 -  doradztwo i porady prawne w zakresie nieruchom - wynajem kwater targowych,
 -  kredyty hipoteczne.
Firma "Ptak" powstała w roku 1996 i od tej pory obsłużyliśmy wielu Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Staramy się sprostać każdym wyzwaniom! Doświadczeni, kompetentni agenci posiadają doskonałą znajomość rynku.

 

Każdy klient przy transakcji kupna, sprzedaży nieruchomości  z udziałam naszego biura

Adres

ul. Ślusarska 10/1 ,
61-778 Poznań

Kontakt

ptak@ptak.poznan.pl

Siemaszko

„SIEMASZKO” – „Lider Polskiego Budownictwa 2015” – prowadzi działalność na rynku deweloperskim od 1994 roku. Budujemy solidnie i terminowo, czym zdobyliśmy zaufanie i uznanie naszych klientów. Wielu z nich nabyło u nas nie tylko swoje pierwsze mieszkanie, ale też kolejne mieszkania oraz domy. Najwyższy standard realizowanych przez nas inwestycji zapewnia wysoko wykwalifikowana, doświadczona i dbająca o swój rozwój zawodowy kadra, najlepsi specjaliści w swojej branży.
Wybudowaliśmy ponad trzy tysiące mieszkań i ponad sto domów jednorodzinnych na nowych osiedlach, zawsze starannie dobierając ich lokalizację tak, by każdy mógł znaleźć w naszej ofercie miejsca, w których chciałby zamieszkać. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów – inwestujemy wyłącznie na własnych, nieobciążonych kredytem gruntach. Jako pierwszy deweloper w Szczecinie zadbaliśmy też o rachunek powierniczy. Opiekę nad zrealizowanymi przez nas inwestycjami odpowiedzialnie kontynuujemy jako zarządca.
Nasze starania i dbałość o najwyższe standardy zauważają niezależne gremia. Zaszczytem jest dla nas tytuł „Lidera Polskiego Budownictwa 2015” przyznany przez Radę Programową Ogólnopolskiego Programu Umacniania Wiarygodności „Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki”. Firma „Siemaszko” została też wyróżniona, jako jedyne przedsiębiorstwo ze Szczecina, prestiżowym godłem „Jakość Roku 2014”. Kapituła największego w Polsce konkursu promującego przedsiębiorstwa, dla których wysoka jakość produktów stanowi priorytet przyznała nam certyfikat w kategorii „Usługa”.
Trzykrotnie byliśmy nagradzani w odbywającym się pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju konkursie „Orły Polskiego Budownictwa”, jesteśmy też laureatem „Diamentu Forbesa” przyznawanego przez opiniotwórczy magazyn gospodarczy „Forbes” najdynamiczniej rozwijającym się przedsiębiorstwom.

 

Adres

Al. Powstańców Wielkopolskich 81,
70-110 Szczecin

Kontakt

grzegorz@siemaszko.pl
www.budujemyszczecin.pl

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami

Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami jest najstarszą organizacją zawodową pośredników w obrocie nieruchomościami w Polsce. Jest na rynku już od 20 lat . SPPON jest jednym z kilkunastu krajowych Stowarzyszeń regionalnych zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Warszawie.
Do głównych celów Stowarzyszenia należy wzmacnianie wizerunku profesjonalistów rynku nieruchomości jako członków profesjonalnej grupy zawodowej, kontrola przestrzegania standardów i zasad etyki zawodowej, wzmacnianie współpracy między członkami Stowarzyszenia, integracja środowiska profesjonalistów rynku nieruchomości, a także stałe podnoszenie ich kwalifikacji. Od wielu lat współpracujemy z uznanymi specjalistami i współtwórcami rynku nieruchomości. Stale organizujemy szkolenia i wykłady podnoszące wiedzę naszych członków. Jesteśmy organizatorami, cieszących się dużą popularnością, specjalistycznych kursów na „Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami” i „Zarządcę Nieruchomości”.
Obecnie Stowarzyszenie liczy ponad 200 członków, będących właścicielami lub pracownikami aktywnie działających i najbardziej renomowanych Agencji Nieruchomości i Zarządzania z terenu województwa pomorskiego i nie tylko.


Tutaj znajdą Państwo aktualne informacje o korzyściach wynikających z przynależności do SPPON, interesującą ofertę szkoleniową, a dla osób, które planują nabyć, kupić lub wynajmować nieruchomości i szukają profesjonalnego biura nieruchomości – spis Agencji Nieruchomości i Zarządzania.

 

Karty Home Profit dostępne są dla członków Stowarzyszenia po atrakcyjnych cenach.

Szczegóły w biurze SPPON.

 

Adres

ul. I Armii Wojska Polskiego 13 lok 206,
81-383 Gdynia

Kontakt

sppon@vp.pl

 • Świat Nieruchomości Bracia Juszczak

  Plac Solny 16
  50-062 Wrocław

 • Trójmiejska Grupa Inwestycyjna

  Ul. Jana z Kolna 1S/17
  83-000 Pruszcz Gdański

 • VIVA INVEST

  ul.Polnego Wiatru 24
  03-289 Warszawa

Świat Nieruchomości Bracia Juszczak

Świat Nieruchomości Bracia Juszczak s.c. jest licencjonowanym biurem pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z kilkunastoletnim doświadczeniem w swojej branży, która aktywnie uczestniczy w kształtowaniu rynku nieruchomości na terenie województwa dolnośląskiego.

Jako profesjonalna firma posiadająca ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej OC , zrzeszona w Dolnośląskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami DOSPON gwarantuje swoim klientom KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ TRANSAKCJI oraz RZETELNE i UCZCIWE doradztwo. Współpracuje z najlepszymi kancelariami notarialnymi, firmami deweloperskimi, największymi bankami w zakresie udzielania kredytów hipotecznych, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz pracowniami projektowymi.

 

Kartę HOME PROFIT otrzymują wszyscy klienci, którzy dokonają transakcji kupna lub sprzedaży z udziałem naszego biura oraz wszyscy klienci, którzy skorzystają z naszych usług finansowych w zakresie kredytów hipotecznych.

Adres

Plac Solny 16,
50-062 Wrocław

Kontakt

biuro@swiat.nieruchomosci.pl
www.swiat.nieruchomosci.pl

Trójmiejska Grupa Inwestycyjna

Firma Trójmiejska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. powstała w marcu 2004 r.

Podstawowym obszarem działalności firmy jest realizacja prac budowlanych w charakterze generalnego wykonawcy.

Wypracowane doświadczenie oraz sprzyjająca koniunktura na rynku mieszkaniowym skłoniła nas do realizacji własnych projektów deweloperskich. Aktualnie realizujemy inwestycję 10 budynków mieszkalno - usługowych w Pruszczu Gdańskim - osiedle Cambel Town oraz inwestycja budynków biurowo – usługowych w centrum Pruszcza - Centrum Nowy Park.

W czasie działalności firmy zostały zrealizowane w Generalnym Wykonawstwie obiekty mieszkaniowe wielorodzinne oraz budynki usługowe:

 • Osiedle Bursztynowe, Pruszcz Gdański - 659 mieszkań i 68 lokali usługowych
 • Biurowiec Bukowy Park, Gdańsk
 • Ville Bursztyn, Pruszcz Gdański - 42 mieszkania

Każdy klient, który zakupi lokal mieszkalny z oferty dewelopera otrzyma kartę Home Profit.

Adres

Ul. Jana z Kolna 1S/17 ,
83-000 Pruszcz Gdański

Kontakt

sprzedaz@tgi.gda.pl
www.tgi.gda.pl

VIVA INVEST

Firma świadczy wszechstronne usługi na rynku nieruchomości zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.
Kompleksowo realizuje procesy inwestycyjne dla deweloperów. Dysponuje wrzechstronną wiedzą na temat oferowanych inwestycji co w sposób obiektywny przedstawiamy klientom.
Oferuje pomoc w zakresie uzyskania kredytu poprzez 25 banków.
Zajmujemy się także sprzedażą nieruchomości z rynku wtórnego.
Współpracuje z prestiżowymi kancelariami prawnymi i notarialnymi, instytucjami finansowymi,biurami geodezji i architektury.

 VIVA INVEST sprzedaje w cenach dewelopera, przy czym dodatkowo udziela Klientom korzystnych promocji.

Kartę otrzymuje każdy klient ,który dokonana transakcji z udziałem biura.
Adres

ul.Polnego Wiatru 24,
03-289 Warszawa

Kontakt

biuro@vivainvest.pl
www.vivainvest.pl

 • Z500

  ul. Gen. Zajączka 32
  01-510 Warszawa

 • Imperium Nieruchomości Karolina Jankowska

  ul.Naramowicka 217D/22
  61-611 Poznań

 • Marymont Nieruchomości Magdalena Kiliś-Grabowska

  ul. Cegłowska 19
  01-803 Warszawa

Z500

Z500 to nowoczesna, globalna firma architektoniczno-budowlana, specjalizująca się w projektowaniu i realizacji domów jednorodzinnych.

 

Baza projektów firmy Z500 to około 730 propozycji. Każdy znajdzie tu swój wymarzony dom, dopasowany do jego wymagań i możliwości. Standardowa oferta obejmuje domy parterowe, z poddaszem użytkowym oraz piętrowe o powierzchni od 40 m2 do 280 m2. Inwestorzy najbardziej wymagający powinni zwrócić uwagę na projekty luksusowych rezydencji przekraczających 300 m2.

 

Z500 oferuje jednak znacznie więcej niż dobry projekt domu. Zajmujemy się pełną realizacją całej inwestycji. Załatwiamy wszelkie formalności, dokonujemy adaptacji projektu do indywidualnych potrzeb, przeprowadzamy inwestora przez proces kredytowania, dbamy, by wynegocjować dla inwestora najdogodniejsze warunki. Budując z Z500 zyskujesz gwarancję jakości materiałów, wykonawstwa, terminowości prac oraz stałej ceny.

 

Z500 to dobry adres dla inwestora - projekty domów, adaptacje, formalności, kredyt i budowa w jednym miejscu.

 

Kartę Home Profit można zakupić na stronie www.z500.pl lub otrzymać w ramach organizowanych przez firmę akcji promocyjnych i konkursów. Kartę Home Profit otrzymują zawsze Klienci programu Buduj z Z500. 

Z500 umożliwia również wyrobienie bezpłatnie e-karty Home Profit tutaj

Adres

ul. Gen. Zajączka 32,
01-510 Warszawa

Kontakt

projekty@z500.pl
www.z500.pl

Imperium Nieruchomości Karolina Jankowska

Imperium Nieruchomości to prężnie działające biuro pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Poprzez nasze dwa oddziały w Poznaniu i w Warszawie działamy na terenie województwa wielkopolskiego i mazowieckiego.

Współpracujemy przy sprzedaży i wynajmie nieruchomości wszelkiego rodzaju. Posiadamy w swojej ofercie mieszkania, domy, działki, lokale, a nawet pałace.

Klientów kupujących i najemców wspieramy w doborze odpowiedniego miejsca zamieszkania lub pracy. Pośredniczymy również w pozyskiwaniu finansowania na zakup nieruchomości.

Cechujemy się skutecznością, szybkością działania oraz profesjonalizmem na najwyższym poziomie. Miarą wartości świadczonych przez nas usług jest satysfakcja naszych Klientów! Zapraszamy do kontaktu.

Karty HOME PROFIT otrzymujuą wszyscy klienci, którzy za pośrednictwem Imperium Nieruchomości kupili dom lub mieszkanie.

Adres

ul.Naramowicka 217D/22,
61-611 Poznań

Kontakt

biuro@imperium.nieruchomosci.pl
www.imperium.nieruchomosci.pl

Marymont Nieruchomości Magdalena Kiliś-Grabowska

Świadczymy wszechstronne usługi na rynku nieruchomości zarówno dla klientów instytucjonalnych jak i indywidualnych.
Zajmujemy się także sprzedażą nieruchomości z rynku wtórnego.
Współpracujemy z prestiżowymi kancelariami prawnymi i notarialnymi, instytucjami finansowymi,biurami geodezji i architektury.
Zaufało nam wielu  zadowolonych klientów.
U nas otrzymasz rzetelną wiedzę oraz kupisz najkorzystnieji.

Zapraszamy,
Zespół MARYMONT NIERUCHOMOŚCI

Kartę otrzymuje każdy klient, który dokonana transakcji z naszym udziałem

Adres

ul. Cegłowska 19,
01-803 Warszawa

Kontakt

biuro@marymont-nieruchomosci.pl

 • Dom Plus

  Bandtkiego 5/4
  30-129 Kraków

Dom Plus

Biuro Nieruchomości DOM PLUS działa na rynku nieruchomości  PROFESJONALNIE od wielu lat.
Główną dziedziną działalnością firmy jest pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży mieszkań, domów, kamienic i działek zarówno pod budownictwo jednorodzinne jak i pod budownictwo wielorodzinne (działki deweloperskie).

Zapewniamy pomoc w pełnej obsłudze notarialnej, prawnej i kredytowej przeprowadzanych za naszym pośrednictwem transakcji.
Oferujemy także możliwość wykończenia nieruchomości "pod klucz" przy współpracy renomowanych architektów wnętrz

ZAPRASZAMY!

Każdy klient, który dokona transakcji kupna lub sprzedaży z udziałem naszego biura.

 

Adres

Bandtkiego 5/4 ,
30-129 Kraków

Kontakt

domplus@interia.eu
www.domplus.gratka.pl